Optic Foliar Rev

Neohodnoceno
Značka: Optic Foliar
Dostupnost Skladem na dotaz
Kód: 42337
275 Kč / ks
Optic Foliar Rev
Neohodnoceno
Značka: Optic Foliar

Optic Foliar Rev

 

Měl by být stříkán počas světla. Není nutná úprava pH. Kombinací zesiluje jakékoli jiné listové krmivo nebo pesticid. Může být smíchán s jakýmikoli fungicidy a/nebo pesticidy, abyste nemuseli stříkat samostatně.
Když to uděláte, stačí je aplikovat v 1/4 až 1/2 síle. Jediné látky, které nedoporučujeme používat ve stejné směsi jako Optic Foliar, jsou prospěšné látky, jako je kompostový čaj a další formy bakterií a plísní.

Optic Foliar Rev je výjimečné řešení živin pro rychle rostoucí rostliny. Po aplikaci Optic Foliar Watts rostliny výrazně rychleji rostou a vyžadují další živiny. Zde vstupuje do hry Optic Foliar Rev, aby rostlině poskytl dodatečnou výživu a pomohl tak doplnit vysokou rychlost růstu vytvořenou Watts.

Rev se nejlépe používá s Optic Foliar Transport a Watts.

Optic Foliar Rev pomáhá rostlině udržovat její vysoce zrychlený růst a kvetení, což vede k zelenějším a zdravějším rostlinám, stejně jako kvalitnější výnosy plodin, tím, že poskytuje většinu mikroživin, organické vitamíny, aminokyseliny a také uhlohydráty a cukry. B1 jako klíčové další stavební kameny pro rozvoj květů, kvalitu, vůni a chuť.

 

 

Pokyny:

  1. Před smícháním koncentrát pořádně protřepejte.
  2. Na každý 1 litr / litr roztoku ve spreji přidejte 7,5 ml Transport, Rev a Watts.
  3. Stříkejte listy 2-3krát týdně během růstové fáze a až do 5. týdne květu.
  4. Lze stříkat na řízky, sazenice, zeleninu a květiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny hnojiva
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto