Montana Glitter, UV, Night atd...

Glitter effect je pololesklá průsvitná barva nesoucí vysoce kvalitní jemné holografické částice třpytu pro senzační třpytivý efekt, který může přidat úplně nový rozměr všem druhům povrchů. Od papíru po lepenku, plátno, dřevo, sklo, kov, keramiku, porcelán, kámen, akryl a téměř jakýkoli jiný natíratelný povrch. Čím více vrstev se nanáší, tím větší je intenzita efektu.

  • lze kombinovat s Montana GOLD, Montana ACRYLIC fixy a konvenčními akrylovými barvami
  • Není kompatibilní s barvami na syntetické bázi!

 

Black Infra je proslulá mimo jiné svým vynikajícím pokrytím. Barvy INFRA, které jsou fluorescenční, je nabízena v barvách INFRA žlutá, oranžová, červená, růžová, a zelená, takže můžete svou kreativitu rozšířit hned o několik odstinů.

  • fluorescenční barva
  • pochází ze syntetických umělých pigmentů
  • neexistuje přirozená odolnost proti UV záření, takže životnost a trvanlivost proti prvkům je menší než u běžných barev

 

Crackle effect pro originální praskavý vzhled (např. Pro vintage nebo použitý vzhled). Je nutné předchozí nastříkání objektu barvami Montana GOLD (doporučeno) nebo Montana WHITE (čím silnější je základní vrstva, tím silnější je efekt). Před nanesením CRACKLE efektu nechte základní vrstvu zaschnout nejméně 45 minut, ale ne více než 24 hodin (doba schnutí se může lišit v závislosti na teplotě, vlhkosti a tloušťce vrstvy).

  • nejlepších výsledků dosáhnete stříkáním zleva doprava křížením (křížovým potahováním)
  • po použití efektu CRACKLE na vámi zvolený nastříkaný povrch začne docházet k praskajícímu procesu

 

Vintage Spray je kvalitní akrylový sprej s nízkým tlakovým efektem na bázi rozpouštědel. Žlutý transparentní povlak je UV odolný, rychleschnoucí pololesklý povrch, který přináší nejlepší výsledky v bílé nebo světlé barvě. Dodává povrchu efekt přirozeného stáří čili vintage efektu.

UV Transparent sprej s fluorescenčním účinkem je viditelný pouze pod dopadajícím UV světlem. Montana UV-EFFECT je transparentní efektní barva, která je viditelná pouze pod přímým UV zářením. Bezbarvý a pololesklý nátěr, který je možné nastříkat na téměř jakýkoli podklad, není na slunečním světle viditelný, spíše se rozsvítí, když je vystaven UV záření s zářící, modrofialovou barvou. Světelný sprej, který je ideální hlavně pro použití v interiéru.

NIGHTGLOW je vysokotlaká barva na bázi nitroakrylu. Obsahuje vyšší luminiscenční pigmenty vyzařující světlo. Ukládá světlo jako nabitou absorbovanou energii a vydává tuto energii (jako světlo), když je v úplné tmě.  Doba, po kterou barva vyzařuje světlo, se liší v závislosti na intenzitě a délce vystavení světlu (nabíjení) a množství aplikované barvy NIGHTGLOW EFFECT. Pro optimální zářící efekt se doporučuje nanést více vrstev na předem připravený povrch.

 
105
3401105340
Značky

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem

Provozovatel webu Bio-farm Indoor s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace