Hnojiva Biotabs

Biotabs je organické hnojivo, za použití síly půdních organismů. Stimuluje organismy v půdě, tím dodává rostlinám výživu. Rostliny mají bohatý kořenový systém a jsou odolné vůči nemocem.

Ekologické pěstování, je založeno na využití přírodní síly půdy. V přírodě se vyskytující bakterie, houby a jiné mikroorganismy rozkládají mrtvý materiál. Tento materiál se převede na živiny a ochranné látky pro rostliny. 

BioTabs organická hnojiva, je inovativní holandská výzkumná společnost a producent organických hnojiv a půdních přídavků . Jsme pěstitelé s více jak 30. lety zkušeností. Před pěti lety jsme začali testovat ekologické zemědělství.
Výsledky byly ohromující . Po bohaté sklizni jsme jen stěží rozpoznali vůni a chuť v našich závodech .

Vůně a chuť byla mnohonásobně bohatší a intenzivnější , než jsme předtím zažili . To byl začátek naší cestě za konečným metody ekologického pěstování ...

 
79
12991791299
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Provozovatel webu Bio-farm Indoor s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace