Atami B'cuzz Root Stimulator 5l

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
6 189 Kč    
Kód produktu ATA-RTST5
Výrobce Atami
Kategorie Hnojiva pro růst i květ
 

Root Stimulator

Je obecně známo, že kvalita rostliny se odvíjí z 50% od toho, co je pod zemí. To znamená, že velký a zdravý kořenový systém je z velké části zodpovědný za dobrý vývoj rostliny. Tomu napomáhá tento stimulátor kořenů, který zajišťuje mohutný růst kořenového systému a omezuje výskyt půdních nemocí jako Pythium, Fusarium a škůdců jako dutilky. Tento stimulátor kořenů také oživí život v půdě, takže rostlina může získávat živiny ze substrátu snadněji a ve větším množství. Kořeny se budou rychleji větvit a nabývat na síle, což způsobí, že rostlina získá lepší oporu a bude nabývat na síle i v nadzemní části. Rostlina s dobře vyvinutým a zakořeněným kořenovým systémem bude moci v období květu nést více květů, což bude znamenat v konečném výsledku lepší sklizeň!

Použití
O prvního týdne přidávejte do pitné vody. Lze používat denně při zalévání rostlin. Od druhého týdne nahradit výrobkem B’cuzz Booster.

Záruka kvality
Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.

MSDS
Root Stimulator

 

Dostupné velikosti:
- 250 ml
- 500 ml
- 1 litr
- 5 litr

Dávkování:
1 ml na litr vody.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: