Canna Bio Flores 500ml Hnojivo květ

Neohodnoceno
 
 
299 Kč    
Kód produktu BCAN-BF05
Výrobce Canna
Kategorie Biocanna
 

HNOJIVO PRO FÁZI KVĚTU CANNA BIO FLORES

 

 

Dostupnost a složení živin hraje rozhodující roli během fáze květu. Bio Flores zajišťuje vyrovnaný rozsah výživných prvků; přizpůsobeno zadržovacím vlastnostem půdy. Bio Flores takto posilňuje tvorbu plodů a obsahuje také všechny ty živiny, které rostlina potřebuje během fáze květu. Chmelový extrakt je jedna ze složek v Bio Flores a kvůli jeho charakteristikám poskytuje Bio Flores potřebné minerály pro rychle rostoucí rostliny v přirozeném poměru. Chmelový extrakt obsahuje také cannabinoid, stejně tak látky jako lupulin, luparol, pupulon a humulon pro mimořádnou sílu rostlin.

 

Eko výroba

S jejím přestavením v roce 2003 měla BIOCANNA první certifikovanou řadu produktů pro ekologické pěstování rychle rostoucích rostlin. Ekologicky vypěstované rostliny patří k životní filozofii mnoha nadšenců. BIOCANNA je řešení pro rostliny pěstované pro lékařské účely, od té doby mohou být tedy zdravé produkty pěstovány kontrolovaným způsobem.

Zvýšená druhová pestrost

BIOCANNA obsahuje ekologicky výživné prvky. Na rozdíl od minerálního roztoku udržují tyto ekologicky výživné prvky druhovou pestrost mikroflóry v rovnováze. Vývoj půdních patogenů hub a bakterií je přirozeně redukován a je posílena obranyschopnost rostliny. To má za následek zdravější rostliny a kvalitativně vyšší sklizně.

100% ekologické

Ekologie znamená, že všechno, co žije, je zpracováno s respektem. Produkty, které jsou pěstovány ekologicky, jsou silné produkty, protože jsou pěstovány bez použití umělých hnojiv nebo chemických pesticidů. BIOCANNA produkty garantují 100% organický původ a jsou speciálně vyvinuty pro pěstování na zemině.

NPK 2,2 - 1,8 - 5

 

 

PŘI POUŽITÍ ORGANICKÝCH HNOJIV NIKDY NEUPRAVUJTE pH zálivky kyselinou dusičnou ani fosforečnou! Úpravou pH dojde k rozpadu molekulární vazby organické struktury, tedy proběhne změna BIO hnojiva v minerální!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: